Kontakt oss

Besøks- og postadresse:

Agilia AS
Engebrets vei 3
0275 Oslo

Telefon: +47 481 10 500

Mail: agilia@agilia.no

Fakturaadresse:
Vi foretrekker å motta faktura på EHF. Merk faktura med referanseperson og/eller bestillerkode.
Organisasjonsnummer: 983 581 048
Faktura på mail: faktura_agilia@agilia.no

Graffitifjerning:
Klikk her for henvendelser om graffitifjerning.
Graffitiavdelingen:
Thor-Egil Bråten, plansjef:
thor.egil.braten@agilia.no, mob. 916 31 904

Agilias ledergruppe

Marianne Hillestad

Adm. dir.

400 10 869
marianne.hillestad@agilia.no

Rune Løberg

HR- og administrasjonssjef

934 80 620
rune.loberg@agilia.no

Fred Andersen

Driftssjef

940 50 448
fred.andersen@agilia.no

Dag Mevold

Salgs- og markedssjef

934 80 621
dag.mevold@agilia.no

Stein Aage Bless

Økonomisjef

 90634379
stein.aage.bless@agilia.no
Rull til toppen