Kontakt oss

Besøks- og postadresse:

Agilia AS
Engebrets vei 3
0275 Oslo

Telefon: +47 481 10 500

E-post: agilia@agilia.no

Fakturaadresse:

Vi foretrekker å motta faktura på EHF.
Organisasjonsnummer: 983 581 048
Merk faktura med referanseperson og/eller bestillerkode.

Faktura på mail: faktura_agilia@agilia.no

Graffitifjerning:

Klikk her for henvendelser om graffitifjerning.
Graffitiavdelingen: Thor-Egil Bråten, plansjef:
thor.egil.braten@agilia.no, mob. 916 31 904

Agilias ledergruppe

Marianne Hillestad

 
Adm. dir.
400 10 869
marianne.hillestad@agilia.no

Anne-Stine Engeset Gjersdal

Økonomisjef
907 27 458
 anne-stine.engeset.gjersdal@agilia.no

Fred Andersen

 
Driftssjef
940 50 448

fred.andersen@agilia.no

Dag Mevold

Salgs- og markedssjef
 934 80 621
dag.mevold@agilia.no

Rune Løberg

HR-sjef
934 80 620
 rune.loberg@agilia.no